OBJEVTE NAŠE SCHOPNOSTI A MOŽNOSTI

  Jen spokojený zákazník může firmu posunout o stupínek výše a proto se Vám snažíme vždy vyjít vstříc, navrhnout optimální řešení i způsob dopravy. Postupem času jsme tedy začali naše portfolio, které se dříve skládalo pouze z logistiky, rozšiřovat.

Momentálně Vám tedy přinášíme naše služby hned v několika oblastech. Od logistiky, přes spedici až po pojištění. Využijte naše dlouholeté znalosti a zkušenosti a svěřte se do rukou opravdových odborníků.

LOGISTICKÉ SLUŽBY

LOGISTICKÉ SLUŽBY


Jste zaneprázděni vývojem, výrobou a prodejem Vašeho zboží a nemáte čas věnovat se logistice a distribuci? Začněte spolupracovat s námi a distribuce Vašeho zboží bude v těch správných rukou.

Poskytujeme kvalitní autodopravu a logistiku po celé ČR ale i v zahraničí. Díky dlouhodobému pohybu v oblasti logistiky Vám garantujeme, že dokážeme Vaše náklady optimalizovat na co nejnižší úroveň, aby pro Vás představovaly, co nejmenší zátěž. Samozřejmě bude o Vaše zboží patřičně postaráno, aby bylo dovezeno na místo určení včas a v pořádku.


 autodoprava@benke.cz    +420 773 381 843

SPEDICE

SPEDICE


Jelikož je naším prioritním cílem uspokojit zákazníky, být lepší, kvalitnější a rychlejší než konkurence, rozšířili jsme portfolio našich služeb. Neustále zvyšující se poptávka nás přimněla rozšířit naše portfolio také o spedici. Spedice je služba, která úzce souvisí s realizací jednotlivých druhů přeprav. Laicky řečeno, co nestihneme kvůli velké vytíženosti přepravit my, přepraví naši prověření partneři.

Spediční služby nám ještě lépe pomohou vyniknout v oblasti individuálního přístupu k jednotlivým zákazníkům a pokusit se jim plně vyhovět. Spokojený zákazník je pro nás totiž tou největší odměnou.


 spedice@benke.cz    +420 773 381 843

PRODEJ PNEUMATIK & DÍLŮ

PRODEJ PNEUMATIK & DÍLŮ


Poptáváte nové prenumatiky či náhradní díly? Obraťte se na nás. Nabízíme peumatiky různých rozměrů, zimní nebo letní, od motorek až po kamióny. Pneumatiky jsou nové a správně uskladněné, aby nedošlo k jejich poškození. Pneumatiky vám můžeme rovněž na počkání přezout. Anebo sháníte náhradní díly do motorů osobních či užitkových vozů? Nebo dokonce do kamiónů? Obraťte se na nás, máme takřka vše!


 dily@benke.cz    +420 604 812 992

FINANCOVÁNÍ A POJIŠTĚNÍ

FINANCOVÁNÍ A POJIŠTĚNÍ


Oblasti pojištění a financování jsou všem dobře známé, ale opravdu se v nich dokážete orientovat? Ať už podnikáte nebo jste zaměstnáni v jakékoliv oblasti či oboru, vždy je s tím spjato jisté riziko, vůči němu je třeba se bránit, respektive eliminovat jeho dopady. Z každodenní komunikace s našimi zákazníky jsme zjistili, že spousta subjektů ještě nemá pojištění a přitom ani netuší, jaké to může mít fatální důsledky. Totéž platí o oblasti financování, které slouží k opatření kapitálu a jeho užití ke splnění vytyčených cílů.

Proto jsme se rozhodli pomáhat Vám v těchto oblastech. Zastupujeme společnost Prosperity FS, která nám zajišťuje vzdělaní, analýzu a legislativu. Nabídneme Vám mnoho variant, ne jako běžné instituce, které preferují pouze své produkty a nenabídnou Vám lepší nabídky od konkurence.


 zdenek.benke@prosperityfs.cz     +420 604 812 992


PŮJČOVNA

PŮJČOVNA


Potřebujete si půjčit dodávku, osobní automobil nebo vozík? Půjčte si je u nás! Autodoprava BENKE uvedla v provoz novou sekci - autopůjčovnu. Jsme nejlevnější autopůjčovna s nejširší nabídkou služeb zdarma. Vozy jsou v perfektním stavu a jsou dodávány s plnou nádrží.

Objednání vozu je velmi jednoduché. Vyberete si vůz, vyplníte krátký online formulář, obdržíte potvrzující email včetně orientační ceny za výpujčku a my Vás budeme neprodleně kontaktovat a domluvíme se na detailech. Vy už si poté jen vyzvednete vůz a můžete realizovat své záměry. Snadnější už to být ani nemůže!


 pujcovna@benke.cz    +420 604 812 992

Připravujeme pro Vás ale i další služby

SERVIS

AUTOSERVIS A PNEUSERVIS


Z vlastní zkušenosti víme, jak je důležité mít dobře fungující vozidla, na která je spolehnutí. Vozidla, která Vás nenechají stát na okraji silnice a na která nemusíte nadávat. Proto vám nabízíme možnost, nechat si opravit či prohlédnout vozidlo u nás.

Naše servisní oddělení se zabývá opravou užitkových vozidel. Nabízíme Vám kvalifikovanou a kompletní údržbu vašeho vozu, opravy, čištění interierů, vyměny autoskel, přípravu na STK a spoustu dalších prací.


SKLADOVÁNÍ

SKLADOVÁNÍ


Potřebujete uskladnit své zboží, ale nemáte dostatek prostoru? Je Vaše zboží příliš nadměrné na to, aby jste jej vměstnali do Vašeho skladu? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás!

Za dobu své existence na trhu, nám prošly rukama stovky tun zboží. Díky tomu máme skvělé zkušenosti s tím, jak zboží správně uskladnit, aby nedošlo k jehopoškození díky neodborné manipulaci či skladování. Svěřte své zboží profeisonálům a můžete si být jisti, že o něj bude dobře postaráno.


 

BEZPEČNĚ & SPOLEHLIVĚ

Ve spolupráci s námi budete těžit z našich zkušeností při poskytování efektivního řešení, které zajistí, že Váš požadavek bude bezpečně a spolehlivě splněn.

 

RYCHLÉ DORUČENÍ

Spolupracujeme s mnoha prověřenými partnery, tudíž i při naší velké vytíženosti zajistíme, aby Váš požadavek byl splněn ve velmi krátké době.

 

KOMPLEXNÍ PODPORA

Rozumíme, že máte spoustu otázek a starostí, při sdělování Vašich představ, proto Vám rádi poskytneme bezplatné a užitečné rady a tipy.